שינוי נוהל רישיונות דייג – תכנית פעולה

חברים,

שמח שיש היענות גדולה, אבל כמו שכבר רבים כתבו, לשים לייק זה לא מספיק.
בימים אחרונים קיבלתי לא מעט טלפונים מאנשים שפעלו או פועלים כבר באותו כיוון ולכן מחר נישב כולנו ביחד על כל הפרטים. בהמשך, הקרוב מאוד, יעלה אתר או עמוד פייסבוק אשר ירכז את כל המעוניינים בשינוי, ישתף במתרחש וינחה למעשים בפועל.

שני כיוונים שנראים כרגע הכרחיים והם יבוצעו במקביל:
1. איגוד הצוללנים/דייגים והקמת עמותה, זאת על מנת שיהיה לנו כוח משפטי.
2. הפעלת לחץ על אגף הדייג וכן יצירת "רעש" סביב הנושא.

חשוב מאוד לציין, כי כל מה שבכוונתנו לעשות חייב להיות 100% חוקי וללא שום אפשרות לפרשנות שאינה חוקית. אנחנו אזרחים שומרי חוק ונפעל רק במסגרת החוק. שימו לב, מספיק מכתב אחד שמישהו ישלח על דעת עצמו בעל אופי מאיים/פלילי ולא רק שהוא עושה עבירה על החוק הוא גם פוגע בלגיטימציה של כולנו. ולכן, בימים הקרובים, אחרי שאאסוף רעיונות מכולם אנסח מכתב משלנו ולכם, יישאר רק לחתום ולשלוח.

מה התכנית לזמן הקרוב אתם שואלים? הנה התכנית שאני מציע לשלושה הימים הראשונים אחרי חג הפסח:
המטרה ליצור לחץ מתמשך על אגף הדייג בצורה שיטתית אשר תראה לו שאנחנו מתנהלים ביחד כקבוצה מאורגנת כבר והפעולה הראשונה.

 

פעולות שנראות כרגע על הפרק:

  1. ביום ראשון, ה 12.4.2015 משעה 9:00 בבוקר, במשך יומיים, אנחנו מתחילים להפציץ את המייל והפקס של אגף הדייג במכתב שיפורסם בימים הקרובים. אינכם חייבים כמובן להיצמד אליו אך מי שכותב על דעת עצמו שיעשה זאת בתבונה ובאסרטיביות.
  2. ביום שלישי, 14.4.2015 אנחנו מתחילים להציף בטלפונים את אגף הדייג ואת האחראים שם.
מיד אחרי כן, יש מספר אפשרויות, החל משליחת מכתבים חתומים ע"י עו"ד, שליחת מכתבים מבעלי עסקים אשר יפגעו כתוצאה מקטילת הדייג בצלילה, צירוף החברה להגנת הטבע שגם ככה כבר הגישה בג"צ נגד אגף הדייג, יצירת רעש בתקשורת, פניה לשרים בממשלה כשתורכב ויש עוד רעיונות שחברים כאן מעלים כל הזמן. ברגע שנחליט כמובן אעדכן אתכם.

זוהי תכנית ראשונית ולכן יתכנו שינויים. המכתב אותו נשלח , המיילים של אגף הדייג, מספרי פקסים וטלפונים ניידים ונייחים של אגף הדייג יפורסמו בימים הקרובים גם כן. המטרה שהכל יהיה ברור, פשוט ולא יצריך מכל אחד מאמץ מיוחד.

אשמח אם תמשיכו להעלות רעיונות והצעות, כמו כן, מי שיש לו קשרים בתקשורת, באגף הדייג או במשרד החקלאות, קשרים או יכולות עם עורכי דין מתבקש ליידע אותי.

תמשיכו להפיץ את השמועה בין כולם, נסו לגייס גם דייגי חכות (כי אם זה לא ברור, גם הם יאכלו אותה בסוף) כמה שנהיה יותר אנשים מלוכדים ככה הסיכוי שלנו לנצח כאן גבוה יותר.

חג שמח לכלום.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.